Karrier

Csatlakozz hozzánk, dolgozz velünk VIRTUÁLIS ASSZISZTENSKÉNT!

Szereted a kihívásokat, folyamatosan pörögsz? Az unalmas papír alapú adatrögzítés helyett szívesebben dolgoznál digitálisan, gyorsítva az adminisztrációs folyamatokon? Kész vagy megtanulni új programok használatát, sőt szívesen részt veszel a fejlesztésben? Mindemellett szeretnéd magad kipihenni rendszeresen a hosszú hétvégéken?

Mire számíthatsz:

  • támogató, jó hangulatú csapat,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • sokoldalú, izgalmas feladatok,
  • rugalmas munkaidő, amit saját magadnak alakítasz ki.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Saját laptop, asztali számítógép,
  • megbízható internetkapcsolat,
  • szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség,
  • legalább 3-5 éves adminisztrációban szerzett tapasztalat,
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek,
  • vállalkozói igazolvány,
  • hatékony, precíz, önálló munkavégzés jellemez,
  • proaktív személyiség vagy.

Előnyt jelent:

  • Word, Excel, Outlook magas szintű ismerete,
  • jó érzék a számítástechnikai programokhoz,
  • bármilyen idegen nyelv ismerete.

Ha szeretnél egy jó csapatban dolgozni, home office-ban, saját időbeosztásban, akkor jelentkezz!